` اخبار

سخنی کوتاه

تاریخ خبر : 1395/09/05

 
 
 
ضمن عرض تبریک روز بسیج مستضعفین در خصوص قدرت علم و علم آموزی :
 
قدرتمندترین سلاح که میتوان به کمکش اقتصاد یک کشور وحتی جهان را متحول کنیم یک چیز است:
علم!!!!
در هیچ ده و قرنی , هیچ تحول اقتصادی و هیچ انقلاب صنعتی رخ نداد مگر با استفاده از علم در جهت ایجاد فناوری های مدرن و یا استفاده از پژوهش های کاربردی در جهت پیدا کردن نیازهای واقعی انسان ها برای زیستن بر روی این کره خاکی و پاسخ گویی به آن نیاز ها از طریق فناوری های جدید و خلاقانه ای که ساخت و خلق آن ها  ثمره علم و دانشی بود که خدای متعال در وجود انسان ها و در دنیای پیرامونشان  قرار داده بود و ما فقط گه  گاهی ذره ای از اقیانوس بی نهایت وسیع آن را می چشیم و رنگو بوی تازه ای به دنیای پیرامونمان می بخشیم و به کمک این سلاح پر قدرت مشکلات خود را  حل میکنیم ,  حال این سلاح قدرتمند باید به کمک حل مشکل اقتصاد کشور اسلامی مان بیاید.
پژوهش های کاربردی در جهت یافتن سرچشمه بروز مشکلات فعلی و یافتن راه حلی برای آن بر حسب نیاز های اصلی و فرعی مردم و اولویت بندی آن ها بر اساس درجه اهمیت, میتواند کمک حال کسانی باشد که می خواهند به کمک علوم نوین , فناوری های مدرنی را بر اساس خلاقیت و نو آوری ابداع کنند تا  تحولات اقتصادی را به وجود آورند.
لذا لازم است با تکیه بر این سه عنصر؛ پژوهش، علم و فن آوری، تحرکات دانش بنیان را رونق دهیم و به کمک آن مشاغل جدیدی را ایجاد کنیم، و یا کیفیت اجناس و تحرکات شغلی فعلی را بهبود بخشیم. و با انتشار پژوهش های خیره کننده نقش مردم در بهبود اقتصاد کشور، فرهنگ استفاده از محصولات داخلی را جابیندازیم تا فضای امنی را برای مخترعان و سرمایه گذاران ایجاد کنیم تا چرخه علمی ایده تا مصرف به معنی واقعی تحقق پیدا کند.
هیچ تحولی رخ نداد. هیچ انقلابی به وجود نیامد و هیچ سرزمینی آباد نشد مگر با تحرکات خود جوشانه و یک پارچه مردم .... .ارسال نظر :


   نام :
  
   پست الکترونیک :
  
   آدرس وب سایت و یا وبلاگ :
  
   نظر شما :
  
  
                                                                                                                                                                                             
راه ارتباطی و پیام رسانی شما به ما:
sahab95@chmail.ir
تمامی اخبار و اطلاع رسانی های ما به شما:
 
 
========================================
Powered by : Arian Ronak IT Co. 1395